Chale Vista Lagoa
| Wi-Fi | Πισίνα Πισίνα Infinity | Αθλητικές δραστηριότητες Ψάρεμα |
| Σπα & Ευεξία Τζακούζι | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η βίλα Chale Vista Lagoa Betim με 1 υπνοδωμάτιο μπορεί να φιλοξενήσει έως και 4 άτομα και προσφέρει τζακούζι, καθώς και κέντρο σπα.
Οι επισκέπτες αυτής της καταφυγίου θα απολαύσουν τη θέα στη λίμνη. Στη βίλα με 1 μπάνιο επίσης υπάρχει ιδιωτικό μπάνιο με μπανιέρα σπα, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Στη γύρω περιοχή προσφέρονται ψάρεμα.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα Infinity
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
- Τζακούζι
- Ψάρεμα
Στο δωμάτιο
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η βίλα Chale Vista Lagoa;
Οι πελάτες της η βίλα Chale Vista Lagoa μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η βίλα Chale Vista Lagoa;
Οι τιμές σε η βίλα Chale Vista Lagoa κυμαίνονται από 129$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η βίλα Chale Vista Lagoa;
Οι πελάτες της η βίλα Chale Vista Lagoa είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.